Doğal Adıyaman Tütünleri

Adıyaman bütün Türkiye’deki 81 il için en ucuz fiyat ve doğal katkısız doğal Adıyaman tütünü ile sizlerleyiz. Artan sigara zamları ile hazır paket sigara almak neredeyse imkansız hale gelmeye başladı. Hem maddi açıdan hem de manevi olarak kendimizi kötü hissetmemize sebep olan bu durumda direk yanı başımızda yer alan Adıyaman ve ilçelerinde üretilen Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü ile artık maddi olarak bir nebze de olsa rahatlamamıza sebep olan açık kıyılmış doğal Adıyaman tütünleri büyük bir rahatlık sağladı.

Sert orta ve hafif içimli olan ve ince ve kalın kıyım olarak farklı çeşitleri olan Açık tütün satışı yaptığımız sitemizden sizler de internet sitemiz üzerinden online tütün satışı yaparak bu kaliteye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca filitre olarak marla eyma calbor gibi farklı çeşitlerde makaronlarımız mevcuttur. Makaron fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Hem toptan hem de perakende makaron 2005 presedent calbor marla city gibi çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. İstediğiniz kalite için bizi aradığınızda yapmanız gereken ise sigara zamlarından önce veya beğendiğiniz sigara markasını söylemeniz yeterli olacaktır. Bizler istediğiniz sigara markası içiminde ayarında tütünü size göndererek doğal Adıyaman tütünü ne ulaşmanızı sağlayacağız.

Sigara ağızlıkları satışı için bizi arayan müşterilerimiz eğer oldukları ilde uygun fiyata bulamaz iseler bizi aramaları yeterlidir.

Sigara sarma makinelerinde ise çok farklı markalarda ve üretim çeşitleri mevcut olup bu konuda sizlere bunların orijinal ticari amaçlı olanların satışının yasak olduğunu dile getiyor ama elle normal sarmalık evde kullanmak için satılan ABDO marka sigara sarma makinaları bir çok tütün shoplarda bulunup 3 Tl den başlayıp 10 TL ye kadar vardır.

Ayrıca boş filtreler ve makaron sigara filtreleri içinde city calbor wintor gibi markalar bulunup size toptan satışlarımız vardır.