Güneydoğu ilinde  bulunan Adıyaman ilinde tarım ürünlerinin başında gelen Adıyaman tütünü tadı nasıldır? Nasıl bir içimi mevcuttur. Tütün satış sitesi yapan bir çok kişinin gönderdiği kıyılmış tütünün tadı nasıldır? Eğer bu soru hakkında merak ediyorsanız buyrun yazımızı okumaya.

Genel hatları ile kokuları ve tatları ile kendini belli eden bu ürünler kalitesini içimine ve kokusuna bakarak anlaşılabilir. Adıyaman tütünü genellikle eğer ilaçlı veya kimyasal bir madde kullanılmamış ise boğazı yakmazlar. Nefesi içinize çektiğinizde acı katran tadı vermezler. Tabi ki bu bahsettiğimiz doğal organik Adıyaman tütünü veya çelikhan tütünü için geçerlidir.

Bizlerin daha ayrıntılı bilgi için içim testi yapmamız lazım fakat bunu ne bizler ne de son alıcı olan tütün ve sigara tiryakileri anlayamaz fakat genellikle aldıkları tütünü koklararak da anlayabilirler avuç içi kadar tütünü elinize alıp koklayarak da anlayabilirsiniz. Eğer kokunda keskin bir koku yoksa bir sigara sarıp içmenizde fayda var ve derin bir nefes çekerek içmenizde fayda var eğer farklı bir tat hissederseniz o zaman o tütünden uzak durmanızda fayda vardır.

Ayrıca eğer sigaranızı yaktınız çıkan külünde beyaz kül var ise yani şeffaf bir renkte kül bırakıyorsa da kaliteli bir tütündür.  Bu konuya da ayrıca dikkat etmek gerekir. Bizler Adıyaman tütünü tadı nasıl anlaşılır sizlere anlatarak bilgilendirmek istedik umuyor ve diliyoruz ki bu şekilde kıyılmış açık tütünü anlamış olursunuz.

 

 

 

Doğal Adıyaman Tütünleri

Adıyaman bütün Türkiye’deki 81 il için en ucuz fiyat ve doğal katkısız doğal Adıyaman tütünü ile sizlerleyiz. Artan sigara zamları ile hazır paket sigara almak neredeyse imkansız hale gelmeye başladı. Hem maddi açıdan hem de manevi olarak kendimizi kötü hissetmemize sebep olan bu durumda direk yanı başımızda yer alan Adıyaman ve ilçelerinde üretilen Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü ile artık maddi olarak bir nebze de olsa rahatlamamıza sebep olan açık kıyılmış doğal Adıyaman tütünleri büyük bir rahatlık sağladı.

Sert orta ve hafif içimli olan ve ince ve kalın kıyım olarak farklı çeşitleri olan Açık tütün satışı yaptığımız sitemizden sizler de internet sitemiz üzerinden online tütün satışı yaparak bu kaliteye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca filitre olarak marla eyma calbor gibi farklı çeşitlerde makaronlarımız mevcuttur. Makaron fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Hem toptan hem de perakende makaron 2005 presedent calbor marla city gibi çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. İstediğiniz kalite için bizi aradığınızda yapmanız gereken ise sigara zamlarından önce veya beğendiğiniz sigara markasını söylemeniz yeterli olacaktır. Bizler istediğiniz sigara markası içiminde ayarında tütünü size göndererek doğal Adıyaman tütünü ne ulaşmanızı sağlayacağız.

Hepinizin bildiği gibi kıyılmış tütün çeşitlerinden olan Adıyaman tütünü farklı kıyım çeşiti olup bu farklı kıyım çeşitleri de içim konusunda farklılıklar göstermektedir. Adıyaman tütünü kıyım çeşiti olarak kalın, orta ve ince kıyım olmak üzere 3 farklı kıyım çeşiti mevcuttur. Kıyım çeşitlerindeki farklılıklar ise tütün içinde biraz daha sertlik veya hafiflik olarak tütünde içimi rahatlatır. Ve ayrıca ortak kıyım için sarma tütün dediğimiz tütünler için ideal olup sarma işi ile ilgilenleri sarma sigara doldurma esnasında hem altta kalan tozu hem de normal tütünü birlikte sarma sigara olarak kullanılabilir.  Bizden alacağınız tütünleri eğer özel şart olarak belirtmediğiniz takdirde orta kıyımlı olarak yamaktayız eğer siparişiniz esnasında kalın veya ine kıyım istiyoruz denemediğiniz zaman sizlere orta kıyım tütün gönderilecektir.

Kıyılmış tütün içenlerin en çok takıldığı ve en çok soru sorduğu sigara filitresi olarak bilinen makaronlar hakkında fiyat konusunda sizlere bilgi vermek amaçlı yazımıza hoş geldiniz. Makaron ve tütünler için oldukça farklı fiyat ve Pazar mevcut durumdadır. Yasal olarak makaron üretimi serbest olduğundan dolayı yasal olarak herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Bundan dolayı bizlerde hiçbir şekilde Adıyaman tütünü ve çelikhan tütünü gibi hak ettiği fiyatın altında veya üstünde satılmasına razı olmadığımızı dile getiyor ve bunun gibi sigara makaronlarında fiyatlarının makül seviyede satılmasını temenni ediyoruz. Artan fiyatlara bakarak faiş fiyatlar sunanlara itibar etmeyiniz

Nisan mayıs 2017 tarihi itibari ile makaron fiyatları 200 lük 1 adet 4 veya 5 tl olup kolisi ise 90- 110 tl arasındadır. Burdan sizlere bu bilgileri verirken sizlere yol göstermesi açısından önem arz ettiğini dile getiyoruz. ayrıca sitemizdne makaron fiyatları için tıklayın

GÜNCEL ADIYAMAN TÜTÜN FİYATLARI

Adıyaman tütün fiyatları son zamanlarda artan ilgiden dolayı baya bir değer kazanmaya başladı.

Bizler de müşterilerimizin tütüne olan ilgisinden dolayı teşekkür ederken Adıyamanda tütün yetiştiriciliğini yapan veya satışını yapanların bu ilgiyi kötüye kullanmalarından dolayı da rahatsızlığımızı dile getiriyor ve güncel Adıyaman tütünü fiyatlarını yayınlıyoruz.

Tütün fiyatlarında 2016 ve 2017 senesinde çok büyük dalgalanmalar olduğunu ve hem biz üreticileri hem de tütün satıcılarını hem de son kullanıcıları rahatsız ettiğini dile getirmek zorunda kalıyoruz. Çok değil geçen sene 25-40 tl arasında çok kaliteli tütün varken şuan için yani mayıs 2017 yılı için 75 tlye çıkması bizim de arzuladığımız bir durum değil. Ama dileğimiz ve arzumuz ağustos ayında yeni mahsül ürünlerin çıkması ile fiyatlarda düşüş beklediğimizi dile getirelim.

Güncel Adıyaman Tütünü ve Çelikhan Tütünü fiyatlarımız

2017 MAYIS AYI TÜTÜN FİYATLARI LİSTESİ:

SARIMLIK ADIYAMAN TÜTÜNLERİ : 40-45 TL

KÜBA HARMAN TÜTÜNLER: 40-50 TL

ORTA İÇİMLİ ADIYAMAN VE ÇELİKHAN TÜTÜNLER: 50-70 TL

HAFİF İÇİMLİ ADIYAMAN VE ÇELİKHAN TÜTÜNLER:60-80 TL

SÜPER DAĞ ADIYAMAN VE ÇELİKHAN TÜTÜNLERİ:85-100 TL

ÇELİKHAN ÖZEL İÇİMLİ TÜTÜNLER: 90-120 TL

YUKARIDA BELİRTİLEN FİYAT LİSTESİ DIŞINDAKİ TÜTÜNLER İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇMENİZ SİZİN YARARINIZA OLACAKTIR.

 

Adıyaman çelikhan tütünü

Kıyılmış tütün olan Adıyaman tütünü gibi açık tütünün içilmesine karşı olanlar en azından bizlerin içtiğimiz tütünün içine fabrikalardaki gibi ne tür katkı maddeleri eklendiğini bilmediğimiz ürünü içmiyoruz. Ayrıca en azından tarımla uğraşan herkesin bildiği doğal olan herşeye bakteriler küf gibi erken bozulan ürünlerin doğal olduğunu biliyoruz buyrun açık tütün olan Adıyaman tütünü ve bir adet sigarayı yan yana koyun hangisi erken bozulacak görüp deneyelim. Bundan dolayıdır ki bizler en azından doğal katkısız saf çelikhan tütünü içiyoruz

Samsun ilinden alınıp Adıyaman’a gelitirip akabinde kıydırmak için yaprak tütün getirenler bunu resmen sahtekarlık yaparak “Adıyaman tütünü” diye  piyasaya sürerek faiş fiyatlarla satıp aşırı kar sağlamak isteyen sahışların ürünlerine el konuldu.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Adıyaman girişinde Altınşehir mevkinde gelen bir tır içerisinde balyalar halinde 800 kğ yaprak tütün samsun ilinden alınıp adıyamana gelen tütünler ele geçirdi. Ekiplerin yaptığı takip neticesinde görülen Adıyaman tütünü diye pisayada satışı yapmak üzere getirdikleri ve tekel tütünü olan samsun tütünü ile getirmeye tenezzül etmeleri çok şaşırtıcı bir durum. Tamam herkes para kazanmak ister fakat bu resmen sahtekarlık. bizler de Çelihan tütünü satışı yapanlar olarak hem piyasadaki tütün fiyatlarını hem de kalitesini bozduğunu burdan dile getiriyoruz.

 

denizli tütün fiyatları ile ilgili merak ettikleriniz bu sayfada. Eğer sizler de denizli ilinde yaşıyor ve denizlide kaliteli ve doğal tütün arıyorsanız yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmak. 2017 mayıs ayı itibari ile kapıda ödeme tütün fiyatları 80 tl den başlıyor 120 tlye kadar doğal organik tütünler mevcuttur.

denizli tütüncüler ve denizli tütün üretimi var hepinizin bildiği gibi denizli ilinde de tütün üretimi gerçkleştiriliyor fakat bu tütünler işlenmeden içimi olmuyor yani Adıyaman tütünü gibi direk kıyılarak tütün gibi içimi direk olmuyor ve sizler de bu konudan şikayetciyseniz yapmanız gereken özadiyamantutunu.com sitemiz üzerinden veya telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.  üstelik güvenli alış verişin adresi olarak kapıda ödeme ve kargo sistemi ile ürünlerimizi gönderiyoruz.

Adıyaman’ın Malatya il sınırına yakın olan küçük ve şirin ilçemiz olan Çelikhan ilçesidir. Ve İlçe Kaymakamlığımız tarafından organize edilen Halkla Buluşma Toplantıları devam ediyor. Her ay yapılması planlanan Halkla Buluşma Toplantısı Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya başkanlığında Zafer Mahallesinde gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Adem Kaya, Belediye Başkanı Mustafa Bulut, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Alper Şentürk, İlçe Emniyet Amiri Baş Komiser Ahmet Görfidan, daire amirleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. İlçe sorunları ve Çelikhan’ı kalkındıracak projelerin konuşulduğu toplantıda Kaymakam Adem Kaya, vatandaşın sorunlarını dinledi ve çözüm yolları konusunda istişarelerde bulundu.

“İlçe merkezinde dizilen parke taşlarının deforme olduğu ve bozulduklarını dile getiren vatandaşlara Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, “İlçemizde beş yıla kalmaz alt yapı çalışmalarımız tamamlanmış olacak. Bu çalışmalar esnasında çevreye duyarlı ve şehir estetiğine önem veren bir anlayışla hizmet etmeye çalışacağız. Sizden istirhamım Çelikhan’ın tek geliri olan tütünümüzü dışarıdan getirilen belirsiz tütünlerle kalitesini düşürmeyin” dedi.

Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya ise toplantıda yaptığı konuşmada, ” En kaliteli tütün Çelikhan tütünüdür. Çelikhan tütünü kendiliğinden katkılıdır. Mutlaka tütününüzü korumalısınız. Son zamanlarda aldığımız duyumlar var. Dışarıdan getirilen belirsiz tütünler Çelikhan tütünü diye satışa sunuluyor. Bu çok yanlış, buna toplumsal müdahale etmeniz gerek. Bu şahıslara kesinlikle fırsat vermeyin. Tütünün değerini koruyun. Dünyanın hiçbir yerinde bu kalitede tütün yetişmiyor. Tütünde olmazsa ilçenin hiçbir geliri yok, bundan dolayı tütüne ve bu değere sahip çıkın” ifadelerini kullandı.

Bizler de Adıyaman tütünü satıcıları olarak Sayın kaymakamımızı tebrik ediyor bu konuda ele alarak Farklı tütünleri adıyaman tütünü ve çelikhan tütünü olarak satılmasını doğru bulmuyoruz.

 

 

izmirde tütün sarma işi veren yerlerin listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

sigara sarma işi ankara için ise yapan yerlerle ilgili bilgi verebiliriz

evlere sarma işi veren firmalar şuan güncel hali ile elimizde olmayıp genel hatları ile bu konularda iş vermek isteyenlerin talepleri doğrultusunda hareket ediyoruz

tütün sararak para kazanma için tütün satan dükkanlara sorabilir veya kendiniz tütün alarak tütün sarma işi yapabililirsiniz

tütün sarma işi istanbul için genellikle en çok Adıyaman tütünü sarma işi verilen illerin başındadır.

Sizler de Adıyaman tütünü veya tütün sarma işi ile uğraşmak istiyorsanız yapmanız gereken kendiniz tütün alıp sarıp tütün satan dükkanlara veya etrafınızda tütün içenlere vererek başlayabilirsiniz. öncelikle bir adım atmanız lazım nacisane tavsiyemiz gidip 1 kğ tütün ile başlayın ve ondna 50 paket sigara çıkar bunları çevrenize ve tanıdıklarınıza satmaya başlayın ve devamı gelecektir hem uygun oldugundan hem de içimi güzel tütün bulabilirseniz size kazandırmaya başlayacaktır.