Doğal Adıyaman Tütünleri

Adıyaman bütün Türkiye’deki 81 il için en ucuz fiyat ve doğal katkısız doğal Adıyaman tütünü ile sizlerleyiz. Artan sigara zamları ile hazır paket sigara almak neredeyse imkansız hale gelmeye başladı. Hem maddi açıdan hem de manevi olarak kendimizi kötü hissetmemize sebep olan bu durumda direk yanı başımızda yer alan Adıyaman ve ilçelerinde üretilen Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü ile artık maddi olarak bir nebze de olsa rahatlamamıza sebep olan açık kıyılmış doğal Adıyaman tütünleri büyük bir rahatlık sağladı.

Sert orta ve hafif içimli olan ve ince ve kalın kıyım olarak farklı çeşitleri olan Açık tütün satışı yaptığımız sitemizden sizler de internet sitemiz üzerinden online tütün satışı yaparak bu kaliteye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca filitre olarak marla eyma calbor gibi farklı çeşitlerde makaronlarımız mevcuttur. Makaron fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Hem toptan hem de perakende makaron 2005 presedent calbor marla city gibi çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. İstediğiniz kalite için bizi aradığınızda yapmanız gereken ise sigara zamlarından önce veya beğendiğiniz sigara markasını söylemeniz yeterli olacaktır. Bizler istediğiniz sigara markası içiminde ayarında tütünü size göndererek doğal Adıyaman tütünü ne ulaşmanızı sağlayacağız.

açık tütün satışı

Günümüzde artan sigara fiyatları ile birlikte kaliteli ve doğal tütün satışında güzel bir artış oldu ve insanlar açık tütün dediğimiz kıyılmış tütün olan Adıyaman tütünü içmeye başladı. Makaron dediğimiz kağıtlara sarılarak içilen bu açık tütün dediğimiz iki ayrı tütün var biri bandrollü tütün diğer ise Adıyaman tütünü dediğimiz türdendir. Bizlerde her türlü Adıyaman tütünü veya çelikhan tütünü mevcuttur. Orta ince kıyımlı hafif orta ve sert içimli tütün olmak üzere her türlü tütün mevcuttur.

Açık tütün satın alırken nelere dikkat etmeli?

Açık tütün dediğimiz ince kağıtlara sarılarak içilen bu tütünlerde nem oranı gibi tütünlerde ilk olarak yeni kıyıldığından dolayı nem oranı fazladır. Bundan dolayı nemini almanız geriyor. Eğer çok kurumuş ise nemlendirmeniz gerekir.

Ayrıca 1 kğ tütünde kaç adet paket çıkar merak ediyorsanız yazımız için tıklayınız